Nasza firma – TransCar Jarosław Bartoszewski istnieje od 1994 roku. Od wielu lat świadczymy usługi profesjonalnego przewozu żywności. Kiedy rozpoczęliśmy działalność skoncentrowaliśmy się głównie na rynku polskim. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, dobrej logistyce, elastyczności i profesjonalizmowi szybko staliśmy się ważnym graczem na rynku usług transportu chłodniczego w Polsce. Stale rosnąca liczba przewozów przyniosła nam wymierne zyski. Mając potencjał finansowy mogliśmy więcej inwestować w środki trwałe, a także wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. 

Dziś dysponujemy nowoczesnym taborem, przystosowanym do przewozów artykułów zarówno świeżych, schłodzonych i mrożonych (w zakresie temperatur -25°C - +25°C).

Wieloletnia praktyka na rodzimym rynku, rosnące grono zadowolonych klientów i utrzymująca się dobra renoma firmy zachęciły nas do rozszerzenia naszych usług. Obecnie specjalizujemy się w transporcie w krajowym i międzynarodowym. 

Za cel zawsze stawiamy sobie świadczenie profesjonalnych usług przy jak najniższej cenie. Ta dewiza jak dotąd nas nie zawiodła, dzięki czemu wciąż podnosimy kompetencje naszego personelu, usprawniamy tabor i z powodzeniem konkurujemy z innymi przewoźnikami.

 

Nasz zespół

Jesteśmy energicznym, młodym zespołem:

Jarosław Bartoszewski - Właściciel

 

Jolanata Bartoszewska - absolwentka WSIE Finanse i Rachunkowosć (licencjat)